APIE MUS

UAB „Žemaitijos auditas” — tai audito įmonė, veikianti audito įstatymo reglamentuojamose veiklos srityse, teikianti paslaugas smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms Vakarų Lietuvoje. Šiuo metu atidaryti UAB „Žemaitijos auditas” biurai Klaipėdoje, adresu Danės g. 21 ir Palangoje, adresu Senojo Turgaus g. 10.

Įmonės veiklos tikslas — būti apskaitos naujovių lyderiu, dalyvauti pertvarkant įmonių apskaitos sistemą, pateikiant apskaitos ir mokesčių naujoves bei žinias įmonių vadovams ir buhalteriams bei apskaitininkams.

UAB „Žemaitijos auditas” klientai — tai smulkaus ir vidutinio verslo įmonės, viešosios įstaigos, savivaldybės įmonės. Glaudus ryšys su paslaugos vartotojais, aktualių įmonės valdymo apskaitos ar apskaitos problemų sprendimas išaugino įmonės paslaugų vartotojų skaičių. Daugelis įmonės užsakovų tapo pastoviais mūsų klientais.

UAB „Žemaitijos auditas”, teikdama konsultacijas verslo valdymo srityje, skaičiuoja antrą savo dešimtmetį rinkoje. Džiaugiamės, kad mūsų įmonės teikiamos paslaugos su kiekvienais metais tampa vis reikalingesnės. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie mūsų klientų verslo sėkmės.